Billeder fra Gran Canaria/tenerife
Indlæg fra det gamle forum, gengivet som arkiv. Er det dit indhold, og vil du have det fjernet eller dit navn gendannet?
kallah — 17. maj 2009, 16:51
Til at starte med kommer der billeder, men der kommer også et par enkelte videoer(når de engang er uploaded på youtube;))
Her var så lidt at starte på... flere kommer senere, hvor der både er lidt tanga, malawi og andre ferskvand samt saltvands billeder.. 🙂
Hvad synes i?
Hans Peder — 17. maj 2009, 17:01
Glæder mig nok mest til ar se dine billeder af fisk man kunne have haft i et akvarie af normal dansker størrelse.
Frem med dem 🙂
Karina88 — 17. maj 2009, 17:24
Glæder mig til flere billeder 🙂
kallah — 17. maj 2009, 17:27
Oki her kommer et par stk..😉🙂 (ps. unskylder den svingende kvalitet)
#3 Det var kæmpe stort, faktisk ubeskriveligt.. De er bare enorme i virkeligheden de spækhuggere:o:)
Karina88 — 17. maj 2009, 17:45
Ja det tror jeg gerne, vil også vildt gerne se en spækhugger i virkeligheden, elsker spækhuggere.. SUPER flotte billeder igen 🙂
Pennut — 17. maj 2009, 20:53
kallah — 18. maj 2009, 22:30
#6 bare det var mig,selvom jeg lige har været der;)😀 Der er dejligt og naturen er noget helt for sig selv..🙂
kallah — 19. maj 2009, 00:15
Videoen indlæses først fra YouTube, når du klikker. Så modtager YouTube din IP-adresse. Åbn hos YouTube i stedet.
Spørgsmål & svar
Der er endnu ikke stillet nogen spørgsmål om dette.
Log ind for at stille et spørgsmål.