Billedvisning
Indlæg fra det gamle forum, gengivet som arkiv. Er det dit indhold, og vil du have det fjernet eller dit navn gendannet?
Villads — 1. oktober 2007, 14:05
Man skal jo lige vænne sig til det nye.
Dog er jeg bekymret angående billedvisning.
På den gamle side kom billederne op i en ny tab på min browser(CrazyBrowser) og jeg kunne så sidde og hygge mig med at læse indlægget og se på billederne efterhånden som jeg videre i teksten.
Jeg kunne også skifte hurtigt mellem billederne så jeg kunne sammenligne fisk eller planter o.s.v.
De funktioner ser ud til at være væk nu og selv om det ser smart ud med det nye er det slet spor praktisk og det er langsomt og jeg kan bare sidder her og se på et billed af gangen uden at kunne læse om hvad der er på det(nogen gange er det virkeligt nødvendigt for at se hvad det forestiller)
Så jeg slet ikke glad for den nye metode og glæder mig til at det bliver lavet om til noget der kan bruges til noget.
Eller har jeg bare ikke fundet de funktioner endnu?
Villads — 1. oktober 2007, 18:57
Det har jeg så lært i mellemtiden og nu vil afprøve den nye redigeringsfunktion 😀
Spørgsmål & svar
Der er endnu ikke stillet nogen spørgsmål om dette.
Log ind for at stille et spørgsmål.