Tilbagemedling fra Admins
Indlæg fra det gamle forum, gengivet som arkiv. Er det dit indhold, og vil du have det fjernet eller dit navn gendannet?
Bølle Bob — 1. april 2011, 09:28
Men, jeg savnet en tilbagemedling på f.eks rettelser eller tilføjelser til arterne. Det behøver ikke være nogen længere afhandling, men bare at "vi har modtaget din rettelse, og kigger på den" - Jeg ved i har masser at lave, men det ville være rart 🙂
Henrikorg1 — 1. april 2011, 09:54
Stjålet og modificeret fra anden bruger herinde men:spørg ikke din admin hvad han kan gøre for dig men hvad du kan gøre for ham,mange af den slags mennesker udfører et fantastisk stykke gratis arbejde til stor glæde for mange.
Bølle Bob — 1. april 2011, 09:58
Hugo — 1. april 2011, 10:01
Bølle Bob — 1. april 2011, 10:26
Så er det arbejdet værd.
brib — 1. april 2011, 11:16
Så er det arbejdet værd.[/citat]
Du er ikke alene : Vi er fleeer der følger dig ( synger ) :-)
Der bliver fulgt op på kommentarer så hurtigt som det er muligt :-)
Bølle Bob — 1. april 2011, 11:37
Så mange ulykker kan jeg da heller ikke lave 😉
Henrikorg1 — 1. april 2011, 13:18
Så mange ulykker kan jeg da heller ikke lave 😉[/citat]
Altså dit navn taget i betragtning så bør jeg nok holde mund 😀
Nu er der jo også kommet en grund i offtopic delen som måååske kan give undskyldning for lidt langsommere svar ?
Men god weekend aligevel.
Bølle Bob — 1. april 2011, 13:34
Spørgsmål & svar
Der er endnu ikke stillet nogen spørgsmål om dette.
Log ind for at stille et spørgsmål.