KimJ afløser Kviller i en periode
Indlæg fra det gamle forum, gengivet som arkiv. Er det dit indhold, og vil du have det fjernet eller dit navn gendannet?
KimJ — 28. maj 2010, 11:23
KimJ vil derfor varetage alle andre funktioner end de rent kommercielle og programmeringsmæssige, i det næste stykke tid.
Alle henvendelser omkring siden skal derfor rettes til KimJ, som vil lade de relevante beskeder gå videre til Kviller.
Det betyder naturligvis, at sidens opbygning og omstrukturering kommer til at ligge lidt stille i en periode, men vi arbejder selvfølgelig stadig på at forbedre siden, i første omgang i form af en revision af artikel sektionen, hvor der vil blive renset ud i gamle artikler og lagt nye ind.
Arbejdet i forummet fortsætter som før, bortset fra, at de henvendelser man måtte have herfra, naturligvis ikke længere skal rettes til Kviller.
Evt. spørgsmål kan stilles her eller via PB.
snoopyzrainbow — 28. maj 2010, 12:29
KimJ — 28. maj 2010, 13:10
Jeg må desværre indrømme at jeg er blevet udmanøvreret af teknikken. Det er Nyhedsfunktionen der driller og opretter en debat på alle de sider, hvor man vil have nyheden vist! Vi får nok styr på det på et tidspunkt, men indtil da, håber vi på brugernes overbærenhed 😀
soffi — 28. maj 2010, 13:12
snoopyzrainbow — 28. maj 2010, 14:48
Bruger #887245 — 17. juni 2010, 16:00
nordbakken — 17. juni 2010, 18:48
Spørgsmål & svar
Der er endnu ikke stillet nogen spørgsmål om dette.
Log ind for at stille et spørgsmål.